03 Січ 2020

Підсумки 2019 року

Шановні абоненти! Минув 2019 рік. Мабуть, як і в кожної людини, він був наповнений злетами і складнощами. Але Кривбасводоканал продовжував працювати на благо містян, виконуючи головну місію – постачання чистої води в кожен дім. Звісно, роботи залишилося чимало, але в нас є досягнення, якими можна пишатися.

Увесь рік ми працювали над питанням заміни труб водопостачання і водовідведення у Кривому Розі. Нові труби із сучасного поліетилену дозволять зменшити кількість поривів і аварій на мережах. За 12 місяців ми оновили 18 517 метрів водопроводу, 5214 метрів каналізаційних труб і 280 метрів труб для транспортування шахтних вод. Наприклад, замінили великі ділянки магістральних водопровідних труб на вулиці Волгоградській, проспекті Металургів, Українській, Героїв АТО, Черкасова та багатьох інших.

 

Здебільшого використовували інноваційний метод горизонтально-направленого буріння, який передбачає виконання робіт без зняття покриття.При цьому ми не забували турбуватися про стан старих труб, які ще не встигли замінити – за рік бригади водоканалу ліквідували 8 508 пошкоджень на водопровідних мережах. Ми вдячні абонентам, які вчасно і в повному обсязі оплачують послуги, адже всі ці зміни стали можливими завдяки їм.

 

Також за підтримки міського бюджету було реалізовано кілька важливих для Кривого Рогу  проєктів – заміна каналізаційних колекторів в районі КНС-7 і КНС-8 та інших. На жаль, в місті стабільною залишається ситуація із засміченнями каналізаційних мереж.  Протягом  2019 року слюсарі Кривбасводоканалу 37 997 разів діставали сміття із стічних труб .Також не зменшились випадки крадіжок та пошкоджень кришок люків. За рік водоканал повторно накрив 2363 колодязі.

 

 

За власний кошт наприкінці року КВК здійснив повну реконструкцію хлораторної на Карачунівському водопровідному комплексі. Сучасні хлоратори збільшеної подачі хлору прискорять процес водопідготовки та дозволять при цьому скоротити витрати речовини.

 

Для підвищення ефективності виконання аварійних робіт та розширення спектру послуг з розробки проектів, підприємство придбало нове сучасне геодезичне обладнання – високоточний електронний тахометр, трасошукач нового покоління та двочастотний GPS – приймач.

 

Відділом кадрів за рік на роботу було прийнято 549 нових співробітників, збільшивши таким чином загальну чисельність колективу на 169 осіб. За результатами невеличкого опитування кандидатів, стабільність і надійність підприємства відіграли вирішальну роль у виборі нової роботи.

В минулому році Кривбасводоканал вже традиційно відчиняв двері своїх об’єктів для проведення екскурсій. За цей період побачили красу і міць Цетральної та Південної станції аерації, роботу Карачунівського і Радушанського водопровідних комплексів 223 гостя.

 

 

Увесь рік фахівці Кривбасводоканалу активно взаємодіяли з абонентами. За 12 місяців оператори Кол-центру прийняли 198 892 дзвінка на гарячу лінію, а на прийом до спеціалістів Центру обслуговування абонентів прийшли 58 968 осіб. Для комфорту і прискорення комунікації з абонентами було створено обліковий запис у месенджері Viber, в який можна надіслати фото пориву, витоку або відкритого люку.

Кривбасводоканал 4 травня 2019 року дебютував у галузевих змаганнях, що проходили у Полтаві – конкурсі працівників водоканалів «Кращий за професією». Кривий Ріг був представлений вперше і в одній з категорій здобув золото!

 

 

 

Змушені констатувати, що в 2020 рік підприємство входить із суттєвою дебіторською заборгованістю. Станом на 31 грудня 2019 року борг за спожиті послуги мешканців багатоквартирного сектору склав 252,7 млн грн, приватного – 19, 6 млн грн. Сподіваємось, найближчим часом ситуація виправиться і водоканал отримає фінансову змогу відремонтувати якомога більше проблемних ділянок трубопроводу, закупити вкрай необхідну техніку та модернізувати обладнання.

Дякуємо всім – за підтримку і здорову критику. Це нам допомагає рухатись вперед і ставати краще.