Працівники водоканалу стали чемпіонами міського турніру з волейболу

На КП «Кривбасводоканал» підтримують будь-які ініціативи, пов’язані зі спортом та здоровим способом життя. На підприємстві навіть є власна волейбольна команда.

Днями наші волейболісти стали чемпіонами у Відкритому міському турнірі з волейболу серед ветеранів на Кубок Криворізького міського голови Ю.Вілкула на честь вшанування учасників ліквідації аварії на Чорнобильській АЕС.

21 квітня проходили вирішальні зустрічі змагань.

Команда Кривого Рогу в категорії 40+ посіла перше місце. У її складі виступав інженер з техногенної безпеки КП «Кривбасводоканал» Олег Стратійчук.

Перше місце посіла і жіноча криворізька команда в категорії 50+. В її складі виступала начальник відділу кадрів КП «Кривбасводоканал» Тетяна Проценко.

Бронзовим призером стала чоловіча команда міста в категорії 50+. Її активним гравцем виступав начальник Північної станції аерації Юрій Петруніч.

Колектив КП «Кривбасводоканал» вітає своїх колег з таким чудовим результатом та бажає їм майбутніх спортивних тріумфів.